Η ζωή είναι ένα τριαντάφυλλο Η ερώτηση παραμένει… ποιά ειναι η πορεία ;Τριαντάφυλλο -> Αγκάθια -> Χώμαή Χώμα -> Αγκάθια -> Τριαντάφυλλο ; και η ζωή που κολλάει στην εξίσωση; Post author:Γιώργος Μιχαλόπουλος Post published:20/11/2014 Post category:Γιώργος Μιχαλόπουλος / Δ.Π. 1980-2018 Post comments:0 Comments Μοιραστειτε το.. Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Read more articles Previous PostΠαραλήρηματα.. Next PostΈνα πρωϊνό στιχάκι.. You Might Also Like Ένα πρωϊνό στιχάκι.. 04/11/2015 Κρίση Πανικού (Τα τρία F) 06/01/2017 Λύκε-Λύκε… 16/06/2012 Χείλη γλυκά, χείλη αγαπημένα.. 11/09/2013 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςYou must be logged in to post a comment.